1 en 2 december 2017 - Sinterklaas op bezoek

Op vrijdag 1 en zaterdag 2 december kregen we hoog bezoek in onze Dojo's. Sinterklaas en enkele Pieten bezochten onze club en hadden heel wat leuks bij voor onze leden. De Sint was echter streng; karateka's moeten superhard werken om een cadeautje te verdienen en dus had hij een hele lijst met moeilijke proeven voor onze leden opgesteld. Tijdens verschillende conditieproeven, technische proeven, zangproeven en een kennisproef gaven onze leden het beste van zichzelf en aan het einde van de avond vonden Sinterklaas en de Pieten dat we een beloning meer dan verdiend hadden!

Over ons:

 

Ookami Dojo vzw. is een jonge en dynamische karateclub. Met een frisse kijk op een lange traditie zoeken we onze eigen weg binnen de karatewereld.

 

Bij Ookami Dojo vzw. beoefenen we Kyokushin Karate. We trainen op Kihon, Kata, Kumite, Kracht, Conditie en Lenigheid.

Neem contact met ons op:

 

E. info@ookamidojo.be

W. www.ookamidojo.be

T. 0032497205201

 

Ookami Dojo dankt haar sponsors: